Hologramy Cyfrowe EMF

Niesamowita rzeczą jaką natrafiłem to hologramy Kwantowe niesamowite działanie fizyki kwantowej w życiu codziennym. Hologramy potrafią stymulować wzrost roślin, pozbawić toksyn paliwo typu benzyna, diesel itp. Świat idzie w kierunku dotąd nam nie znanym co bardzo mnie zaskakuje i zdumiewa.

Holografia to podstawowa technika charakteryzacji i obrazowania, którą można zastosować do pełnego widma elektromagnetycznego, od promieni rentgenowskich po fale radiowe, a nawet cząstki, takie jak neutrony. Kluczową właściwością wszystkich tych holograficznych podejść jest spójność wymagana do wydobycia informacji o fazie poprzez interferencję z wiązką odniesienia – bez tego holografia nie jest możliwa. Tutaj wprowadzamy podejście do obrazowania holograficznego, które działa na wewnętrznie niespójnych i niespolaryzowanych wiązkach, tak że żadna informacja o fazie nie może zostać wyodrębniona z klasycznego pomiaru interferencji. Zamiast tego, informacja holograficzna jest zakodowana w spójności drugiego rzędu splątanych stanów światła. Korzystając z par hiperplątanych fotonów z polaryzacją przestrzenną, zdalnie rekonstruujemy obrazy fazowe złożonych obiektów. Informacje są kodowane w stopniu polaryzacji stanu splątania, co pozwala nam na obrazowanie poprzez dynamiczne zaburzenie fazy, a nawet w obecności silnego szumu klasycznego, ze zwiększoną rozdzielczością przestrzenną w porównaniu z klasycznymi koherentnymi systemami holograficznymi. Poza obrazowaniem, holografia kwantowa określa ilościowo hiperplątanie rozłożone w 10 ^ 4 trybach za pomocą przestrzennie rozdzielonego pomiaru nierówności Clausera-Horne-Shimony’ego-Holta, z zastosowaniami w charakteryzacji stanu kwantowego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz